03.07.2016

WFS 2016
Za nami kolejna, jedenasta, edycja Warsaw Fashion Street - trzecia w której Pola brała udział w roli modelki.
Relację z wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie TU

A to kilka słów od nas.

To co dało się zaplanować, było bardzo dobrze zaplanowane, ale pewnych rzeczy nie dało się ani przewidzieć ani zaplanować, chociażby pogody. Upał niestety był przeogromny, nawet wachlarze rozdawane przez Smyka na niewiele się zdały – chociaż bez nich to byłaby już kompletna katastrofa – bynajmniej dla mnie.
Obserwowałam dzieci biorące udział w pokazach i zastanawiałam się skąd one biorą siłę? Radosne, uśmiechnięte, podekscytowane tym, że za chwilkę pojawią się na bardzo długim (32 metrowym) wybiegu. Ich zadaniem było zaprezentowanie najnowszych kolekcji marek takich jak: TUTU Princess, Koto Kids, Zombie Dash, Cool Club oraz w pokazie przygotowanym przez Kasie Przydrygę marki takie jak: Monnalisa, aQuademia, Puella i inne (więcej znajdziecie na blogu Vivi&Oli).

Oczekując na rozpoczęcie pokazów czułam jak pot stróżkami cieknie mi po plecach, niepokoiłam się, jak Pola daje sobie radę zamknięta w wielkim namiocie pełniącym funkcję garderoby. Wyobrażałam ją sobie zmęczoną, spragnioną i mokrą, tymczasem moje dziecko - kiedy poszłam sprawdzić jak się ma - wyszło do mnie uśmiechnięte i ... lekko zdenerwowane, że wywołuję ją z miejsca gdzie najwięcej się dzieje tylko po to, żeby zapytać czy wszystko jest OK. No a jak ma być? jest fantastycznie!

Zaczyna się.
Dzieci wychodzą na wybieg i kroczą po nim dumne, zadowolone i uśmiechnięte. Są pięknie ubrane i uczesane, wszyscy się do nich uśmiechają i ich oklaskują. Dla nich to jedna z fajniejszych przygód.  Starają się iść poważne, no bo przecież dorosłe modelki nigdy na wybiegu się nie uśmiechają, ale zerkają w stronę swoich rodziców (oklaskujących ich najgłośniej) i w końcu nie wytrzymują i na ich buziach pojawiają się piękne, dziecięce uśmiechy.

Pola w tym roku szła w dwóch pokazach. Pierwszy był to pokaz Inspiracje Vivi&Oli  przygotowany przez autorkę bloga Vivi&Oli Kasię Przydrygę. Pokaz dopracowany w każdym szczególe, wszystko idealnie przemyślane, dobrane i zestawione - ot, cała Kasia.

Drugi to pokaz marki TUTU Princess. Pokaz księżniczek. Modelki małe i duże prezentowały najnowszą kolekcję TUTU Princess Pleasure. W sukienkach, a właściwie w sukniach TUTU Princess mam wrażenie, że czy tego chcesz, czy nie chcesz, musisz poczuć się wyjątkowo. Piękne, eleganckie, przyciągające spojrzenie - idealne na wielkie wyjścia i ważne uroczystości.

 BACKSTAGE

EKIPA JAGI HUPAŁO

POKAZ Inspiracje Vivi&Oli- więcej pięknych zdjęć TUPOKAZ TUTU Princess- więcej pięknych zdjęć  TUPOKAZY

Zombie Dash - więcej Zombie Dash

Koto Kids - więcej Koto Kids

Cool Club - więcej Cool Club-************************************************************Pokaz charytatywny Miniówka i Ja

Pokaz charytatywny Fundacja Spełnionych Marzeń


Całość wydarzenia Warsawa Fashion Street

4 komentarze:

 1. Szkoda, że Klarka też nie wzięła udziału w pokazach. Może na następny da się skusić?Dziewczynki pięknie się prezentowały, choć jeżeli mam być szczera to nijak podobała mi się ta wysoka Mulatka co stała na środku, obok dwóch Polek - Figurskiej i Wójcik :)Reszta dziewczynek była naprawdę super. Widać, że czują się jak rybki w wodzie i tak trzymać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klarka nie lubi być w centrum zainteresowania i raczej mało prawdopodobne, żeby kiedyś chciała brać udział w pokazach. Co do dziewczynki o której piszesz powiem to szczerze, że jestem odmiennego zdania. Nie dość, że bardzo miła, skromna i sympatyczna to jeszcze według mnie świetnie prezentowała się na wybiegu. Pola bardzo ją polubiła i na mnie tez zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Wszystkie dzieci biorące udział w pokazach dają z siebie wszystko i za to dla nich wszystkich wielkie brawa.

   Usuń
 2. Witam Panią serdecznie ,na początku gratuluję tak pięknych i zdolnych dziewczynek...są niesamowite.Pokazałam blog mojej 7 letniej córce i bardzo mnie prosiła bym napisała do Pani z zapytaniem w jakiej agencji są dziewczynki bo to jest jej marzenie by być jak Klara i Pola:)więc mama pisze:)Z góry dziękujemy za odpowiedź i pozdrawiamy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witajcie Dziewczyny! Dziękujemy bardzo za miłe słowa :) Teraz jesteśmy nad morzem i cieszymy się urlopem i wspólnymi chwilami, ale jak tylko wrócimy do Warszawy obiecuję Wam napisać co i jak tzn. jak to jest u nas, w jakiej agencji są dziewczynki itp. Napiszcie do nas wiadomość, a my w odpowiedzi wszystko Wam opowiemy. Wracamy po 16 sierpnia :) Pa! :)

   Usuń