02.05.2016

BOMBERKA

Dzisiaj zaprezentujemy Wam dwa - ponoć - hity tego sezonu :)

Pierwszy to bomberka, uniwersalna kurtka charakteryzująca się brakiem kaptura i ściągaczami. W wersji dla dorosłych znajdziecie ją w większości sieciówek - do wyboru do koloru: gładkie, satynowe, kwieciste, dwustronne, krótsze, dłuższe -  ale i w wersji dla dzieci jest w czym wybierać. Polka zdecydowała się na pikowaną ze skórzanymi rękawami, (Reserved kids) jednak nie ze względu na pikowanie czy rękawy tylko na  ... pandę która jest na plecach, Ona uwielbia te miśki. Ja pamiętam takie kurtki z czasów mojej młodości, kiedy to nosili je głównie chłopcy, takie czarno - pomarańczowe, pamiętacie?
Na pewno nie jest to ostatnia tego typu kurtka w naszej szafie, tyle że kolejną planuję uszyć - taką mega kolorową! Może i Wy się pokusicie? Gdybyście się zdecydowały wrzucam Wam bardzo pomocny filmik, który znalazłam na youtube.
Drugi hit to powycierane jeansy z naszywkami, a właściwie to naprasowankami. Takie jeansy spokojnie zrobicie same, my zrobiłyśmy. Wystarczy udać się do pasmanterii po naszywki - naprasowanki i przyszyć je na powycierane, podziurawione spodnie (dziury też możecie zrobić same - my zrobiłyśmy). Na naszych póki co są tylko dwie aplikacje, ale planujemy jeszcze kilka dokleić :) Świetnie wyglądają też na gładkich koszulkach i koszulach jeansowych.gdzie jest Klara?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz