28.12.2015

:)


Reklamę społeczną w której występuje m.in. Pola już widzieliście, ale ja Wam pokażę kilka zdjęć z garderoby, charakteryzatorni i z planu.

Kilka miesięcy temu zmieniłyśmy agencję z czego jesteśmy niesłychanie zadowolone. Fajnie pracować z ludźmi którym się ufa, gdzie panują przejrzyste zasady i nie ma niedomówień. Wprawdzie ze względu na szkołę udzielamy się dużo mniej, ale taka częstotliwość zdecydowanie mi odpowiada - trochę mniej odpowiada to Poli, ale ona wie, że dla mnie priorytetem jest szkoła więc już się nawet nie buntuje.

Ps. Pamiętacie nasze zeszłoroczne stroje karnawałowe? Dla przypomnienia są TU i TU. W tym roku Klara chce być motylem, a Pola ... księżniczką!!!! Spodziewałam się wszystkiego, tylko nie księżniczki! Tak więc ruszamy do hurtowni po tkaniny i niedługo pokażemy Wam gotowe stroje :)


2 komentarze:

 1. Polka to świetna aktorka! A w jakiej teraz jest agencji? Słyszałam, że w byłej agencji, w której była Pola, bardzo dużo kasy zdzierają na fotografie i podobno agencja nie jest feir, bo obsadzają w reklamach, w większości dzieci powiązane z agencją, czyli, np. matka dziecka tam pracuje, to jej córkę można oglądać w co drugiej reklamie, pomimo braku zdolności i nietypowej urodzie, tj. ciemne oczy i włosy, mieszane pochodzenie. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale fakt że dużo ludzi z stamtąd ucieka i rzeczywiście matka owej dziewczynki pracuje w owej agencji, choć podobno i ona wypisała z niej nie tak dawno swoją córkę i syna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pola świetna aktorka ... chyba niekoniecznie, ale sprawia jej to frajdę i tego się na razie trzymamy :) Co do dziewczynki o której piszesz to nie mogę się z Tobą zgodzić. Owszem dużo gra, nawet bardzo, ale właśnie dlatego, że jest w tym bardzo dobra. I to że jej mama tam pracowała nie ma tu nic do rzeczy, bo przecież już tam nie pracuje, a my nadal możemy ją oglądać i to co rusz w nowych projektach.
   My teraz współpracujemy z Agencją Nova, która nas w niczym nie ogranicza i tak naprawdę możemy współpracować z kim chcemy ;)

   Usuń