03.07.2015

CoolClub Kids Fashion Show by SmykO Warsaw Fashion Street mówi się, że to największe wydarzenie modowe w Polsce i chyba trudno się z tym nie zgodzić. Zamknięty Nowy Świat, a na nim wybieg liczący kilkadziesiąt metrów, swoje kolekcje prezentują uznani projektanci, pokazy charytatywne w udziałem gwiazd, występy artystów - wszystko pod czujnym okiem Pani Doroty Wróblewskiej. Całość zorganizowana na najwyższym poziomie.

Ja z przyczyn oczywistych skupię się na pokazach z udziałem dzieci.
 Coolclub Kids Fashion Show by SMYK (pod podanym linkiem znajdziecie wszystkie informacje nt. pokazów mody CoolClub by Smyk podczas 10 edycji Warsaw Fashion Street) to cztery propozycje marki Coolclub: na co dzień, do szkoły, w sportowym stylu oraz na lato. Dodatkowo pokazy towarzyszące czyli: pokaz charytatywny Fundacji Spelnionych Marzeń z udziałem gwiazd, charytatywny pokaz marki Lof Ju również  z udziałem gwiazd połączony z z premierą książki dla dzieci "Kamyczkowa Dziewczynka", pokaz biżuterii dla dzieci Disney by Apart oraz pokaz przygotowany przez Kasię, autorkę bloga Vivi&Oli.

Pola na wybiegu pojawiła się trzy raz, w kolekcji Back To School, Social Hero oraz Apart.
Profesjonalnie (w końcu to był jej 4 pokaz mody), pewnym krokiem , zadowolona z siebie i lekko uśmiechnięta (lekko, "bo przecież mamo modelki nie uśmiechają się na pokazach!")  razem z innymi dzieci maszerowała po wybiegu. Cieszyła się bardzo z pokazu, ze spotkania z koleżankami, z którymi mocno już się zżyła, z ponownego spotkania z panią Kasią Sokołowską i z nieoczekiwanego spotkania z jej najulubieńszą aktorką Magdaleną Różczką.


Back To School

Social HeroDisney by Apart
Kiedy Pola dowiedziała się, że będzie szła w pokazie biżuterii dziecięcej Apart, podbiegła do mnie podekscytowana i powiedziała "mamo! będzie pokaz biżuterii Apart! myślisz że Anja Rubik też będzie z nami szła?!?!"Pokaz Kasi autorki bloga Vivi&Oli. O tym pokazie też muszę napisać kilka słów, bo uważam, ze był to pokaz wyjątkowy! Dzieci prezentujące wspaniałe, znane na całym świecie marki. Do tego większość dzieci biorących udział w pokazie to dzieci moich bliższych lub dalszych koleżanek blogerek. Nie wszystkie znam osobiście, ale wszystkie czytam i wszystkie bardzo cenię.

Lily - LilyLife
Wiwianka - DwaRazyW


Karina - Świat Karinki

Wiktoria :)Maksymilian :)
Oliwka - Kreacja Dnia


W tych stylizacjach się zakochałam!!!!!
Dziewczynki wyglądały obłędnie!!!!!!!!!!
W morelowej bluzeczce Nadia <3

Boska Julka!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz