05.06.2015

POWSINOgród Botaniczny w Powsinie.
Plan był taki: spacerujemy, podziwiamy piękną roślinność, łapiemy promyki słońca, jemy lody, siedzimy na trawie i nic nas nie obchodzi.
I tak spacerowaliśmy sobie nieśpiesznie ciesząc oczy widokiem, a nozdrza zapachem kwiatów, aż dotarliśmy do ekspozycji prezentującej roślinność górską.  No i zaczęło się. Nie bacząc na sukienki ani obuwie zdecydowanie niedostosowane do wspinaczki, moje córki ruszyły pędem na szczyt. Zachwycone.
Wnioski, które wyciągnęłam tego dnia były takie - nie dla nich spacery okwieconymi alejkami, ganianie motyli i dmuchanie dmuchawców, dla nich to góry i drzewa do wspinania, turlanie się po trawie, zbieranie kamieni i patyków, pokonywanie przeszkód.
Klara - sukienka Czary Maryś
Pola - sukienka Gymboree
biżuteria dziewczynek  Manufaktura Szaraka

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Was. Jesteście prawdziwe i naturalne. I zawsze bije od Was mnóstwo miłości. Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Ci Gosiu za ten komentarz. Wiem, ze sporo osób tu zagląda (widzę po statystykach) jednak jakoś nikt nie chce komentować, ale wystarczy mi raz na jakiś czas komentarz taki jak ten od Ciebie! Pozdrawiam! :*

   Usuń
 2. Rany,ale wyszły pięknie. ps.u mnie też nikt nie komentuje :D takie lenistwo społeczne. Ale ja się zachwyciłam i piszę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia, śliczne dziewczynki :) miło widzieć swoją biżuterię na takich uśmiechniętych modeleczkach

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne, kolorowe, radosne i urocze :-)

  OdpowiedzUsuń