10.03.2015

KOLOROWO MI
Jestem bardzo zachowawcza jeśli chodzi o kolor.
Lubię stonowane barwy, a nawet jeśli skuszę się na coś jaskrawego (zielonego, różowego czy żółtego) to w połączeniu z szarością, czernią - chociaż  TU zaszalałyśmy na maxa ;)Na jednym z ostatnich planów poznałyśmy Semirę. Semira była odpowiedzialna za kostiumy i jak pokazała mi swoje propozycje oniemiałam. Było mega kolorowo, tak .... optymistycznie i wesoło.
Pomyślałam, czemu nie? Pobawmy się kolorami!
Elementem wyjściowym były kolorowe kamizelki i i kolorowe buty. Zamarzyły mi się do nich grube, ciepłe, kolorowe dresy. Miały być .... żółto-różowe? żółto niebieskie?  Na pewno miały być już! natychmiast! W sklepie do którego udałam się nie było żółtej grubej dresówki, za to była soczysta zieleń, różowy i niebieski był i owszem, ale jakoś odruchowo sięgnęłam po szary melanż - no co poradzę na to, że uwielbiam?

Spodnie są szerokie, z dużymi kieszeniami naszytymi na wierzch. Bluzy tzw. bombki z dłuższym tyłem. Surowe wykończenie - czyli wykończenia brak (nie licząc podwójnych stębnówek).
Pola poprosiła o naszycie literki A.
- ale dlaczego akurat A? - pytam się
-A jak Alvin
;)
- a ja chcę O - powiedziała Klara
- O???
- O jak Olga.
- ok (jak O).


I słowo na temat okularów....
Dziewczyny nie noszą okularów korekcyjnych. Mają dobry wzrok.
Jednak okulary to Poli marzenie. A jak Poli to i Klary - oczywista oczywistość.
Mają dwie pary samych oprawek, bez żadnych szkieł i dwie pary zerówek. Uwielbiają je nosić, chociaż ja zgadzam się na ich wkładanie tylko okazjonalnie i tylko na krótki czas.

2 komentarze:

  1. Świetne ubrania i bardzo wiosenne kolory, aż mi się buzia uśmiecha jak patrzę na dziewczynki. Super :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże jak świetnie wyglądają ! :)
    paperlifex33.blogspot.com obs za obs ? zacznij i daj znac

    OdpowiedzUsuń