19.08.2014

MIĘTOWO

Pierwszy był miętowy sweterek z KappAhl. Od niego zaczęła się nasza fascynacja miętą.
Później były miętowe spodenki z F&F. 
Na straganie w Mielnie Pola wypatrzyła kapelusz z miętowym akcentem, a jak zobaczyłyśmy te okulary w namiocie Diverse to wiadomym było, że muszą być nasze. 
Tak oto powstał nasz miętowy outfit.

Napisałabym, że kolor miętaowy pięknie komponuje sie z Poli opaloną skórą, ale jak kiedyś, kiedyś tak napisałam przy innej okazji, to na pewnym forum zebrałam za to takie cięgi, że hohoho! że jestem niepoważna! że jak mogę tak smażyć dziecko! że czerniak! i inne tego typu. A ja nic nie poradzę na to, że moja starsza córka odziedziczyła cere po ojcu swym i im wystarczy spacer w słoneczny dzień, żeby zrobili się ciemniejsi o ton, a nawet dwa. I nic nie poradzę na to, że moja młodsza córka odziedziczyła cerę po mnie i o ile starszej wystarczy filtr 15, tak młoda musi być wypaćkana 30 bo inaczej poparzenia gwarantowane. Jak wracamy z wakacji to znajomi nas pytają, czy my aby na pewno byliśmy na nich razem bo oni, tzn. Wąż i Pola wyglądają jakby wrócili z ciepłych krajów, a my tzn. ja i Klara jakbyśmy albo nigdzie nie wyjeżdżały, albo wysmarowane 50 siedziały pod parasolem ;) Taki los ... ;) 

A teraz miętowa Pola.
5 komentarzy:

 1. Faktycznie opalona jak mulatka! :) ale ślicznie jej z tą opalenizną! I te jej adidasy! Sama bym takie chciała! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam miętę :-) Pola plus pastele...extra!

  OdpowiedzUsuń
 3. no to mnie już powinni zlinczować, bo ...w ogóle nie smaruję dzieci kremem z filtrem (ani siebie). Tzn. smaruję im tylko plecki 15 a potem 6, a sobie tylko dekolt. gdybym się wysmarowała filtrami, to wróciłabym bez opalenizny nawet minimalnej a moje nogi straszyłyby bielą. na swoją obronę mam tylko to, że jak sie juz opalamy to zaraz na brązowo i dzieci nigdy nie sa oparzone i nie maja zaczerwienionej skóry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz, ze internetowe ciotki wiedza wszystko lepiej ;-) Chcialabym sie tak opalac jak Pola.

  OdpowiedzUsuń