25.05.2014

SUKIENKA Z PEPPĄ


SukienKa z Peppą w końcu doczekała się swojej premiery.
Klara ubrał się w nią na basen i później jak szłyśmy na rolki, nie chciała już jej zdjąć. I powiem Wam, że gdybym miała ich więcej to tylko wczoraj od ręki sprzedałabym cztery - tyle osób nas wczoraj zaczepiło pytając gdzie ją kupiłyśmy (przy trzecim pytaniu to już w głos się roześmiałam).
Dla zainteresowanych nie miałam dobrych wiadomości bo po pierwsze - sukienkę sama uszyłam, po drugie z materiału kupionego w sh. Moja Klara kocha Świnkę Peppę. Uwielbia ją ponad wszystko, więc ja kupuję jej wszystko co jest ze świnką, a co wpadnie w moje ręce. Kiedyś w sh trafiłam na dwie nowiusieńkie, śliczne i dosyć cienkie bawełniane.... zasłonki :D (znowu zasłonki :D). Pomyśłam, że kupię je i zrobię jej coś w rodzaju domku (przewieszę przez barierkę łóżka piętrowego), albo coś innego w tym stylu. Na domek wystarczyła jedna zasłonka, z drugiej Klara zażyczyła sobie sukienkę. Pomysł nie wydawał mi sie zbyt dobry, ale ona tak nalegała, że w końcu powstało coś co widać na zdjęciach. W połączeniu z miętowym lnem i bladoróżowym sznureczkiem prezentuje się calkiem sympatycznie.

Dużo z Was pytało mnie o rolki.
Te co ma Klara to rolki odziedziczone po Poli kupione w Decathonie. Osobiście uważam, że jak najbardziej odpowiednie do nauki jazdy. Jak już dziecko załapie o co chodzi i zacznie swobodnie się na nich poruszać, wtedy mozna zastanowic sie nad kupieniem lepszych, szybszych i droższych. Pola jeździ już bardzo dobrze, ale jej niestety musimy je ograniczać - wskazania ortopedyczne (pisałam już kiedyś o tym TU). Klarcia jak na swoje 4 latka też jeździ świetnie - co raz częściej sama, nie trzmając nikogo za rękę :)
9 komentarzy:

 1. Bo ty sklep powinnaś otworzyć! Ludzie cie kochają! :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka cudowna <3, moja córka jak była młodsza, też lubiła Świnkę Peppę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3 Polka jak była mała to uwielbiała Teletubisie ;) a Klara nawet nie chce o nich słyszeć, dla niej liczy się tylko Peppa! :)

   Usuń
 3. Sukieneczka jest śliczna :) no i modelka również :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sukienka i zdjęcia :) Jak Klara zjadła tego loda i sukienka na tym nie ucierpiała? :P albo tylko moja córka taka "zdolna" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle jest upaciana po całości, ale o sukienkę z Peppą dba szczególnie ;)

   Usuń