12.07.2013

HUSH / SMYK (przeniesiony)

Ufffff udało się .... po kilku nerwowych dniach, w końcu udało mi się odzyskać dostęp do mojego bloga. Wirtualna wprowadziła szereg zmian związanych w blogiem, ale czy na lepsze … to się okaże. Nie wprowadzili tego, na czym np. mi by zależało – czyli możliwość dodawania odpowiedzi na komentarze. Wprawdzie w pisaniu komentarzy jesteście meeeeega oszczędne ;) ale może kiedyś, coś się zmieni i co wtedy?
Miałam pisać o Hush-u, ale teraz to już chyba nie ma większego sensu, bo nt. organizacji targów, wystawców i panującego tam chaosu mogłyśmy przeczytać na wielu innych blogach i pod większością opisów ja osobiście mogłabym się spokojnie podpisać.

W skrócie powiem tak – fajnie to tam nie było.
Dlaczemu? (jak to mówi moja młodsza córcia).
A no dlatemu, że najpierw podróż w ulewę, której wycieraczki nie nadążały zbierać z szyb, dalej awantura w samochodzie – niby rzecz normalna bo moje córki albo śmieją się do łez albo kłócą - też do łez – ale jakoż wyjątkowo nas tego dnia irytowały. Później stadion. Parking. Jedne schody, drugie schody, trzecie schody …. Matko, gdzie my jedziemy?! Dotarliśmy na miejsce, a na miejscu … tłumy. Ponieważ każdego z naszej czwórki interesowało co innego, każdy ruszył w innym kierunku i zaczęło się: daj rękę, nie odchodź, nie ruszaj, uważaj bo przewrócisz … super zabawa, nie ma co! Postanowiliśmy rozdzielić się w ten sposób, ze ja miałam przejść jeszcze raz, spokojnie, a w tym czasie reszta miała czekać na mnie w umówionym miejscu – na trybunach – a czy pisałam już ze zapomniałam ze sobą telefonu???? I „zdzwonienie się” nie wchodziło w grę? Po pewnym czasie wracam na trybuny, ale mojej rodziny tam nie. Szukałam, rozglądałam się i nagle słyszę znajomy mi … płacz. Kierując się w stronę skąd dochodziły odgłosy odnalazłam moje nieszczęśliwe dzieci i jeszcze bardziej …. hmmm… zdenerwowanego? Tak, niech będzie, że zdenerwowanego Węża, który zapowiedział naszym pociechom (szczególnie tego dnia pociesznym), że nigdzie więcej z nami nie pojadą (zawsze im tak mówi, ale jakoś jeszcze nigdy nie zostawił ich samych w domu – ciekawe dlaczego?) Sytuację uratował kącik zabaw dla maluchów, z przeuroczymi nianiami z Nanny Bell, z którego później nie dawało się ich wyciągnąć.

No i same powiedzcie, czy ja miałam prawo dobrze się tam bawić? Sama sobie odpowiem, Nie. Nie miałam.
Zdjęć też nie porobiłam, bo jak w pewnym momencie ktoś przewrócił Klarę, a ja depnęłam jej na rączkę to odechciało mi się robić zdjęć. Chciałam tylko szybko znaleźć się w domu, więc pobiegłam po upatrzone wcześniej bluzeczki kollale i tyle nas tam widzieli.A teraz przejdę do II części dzisiejszego wpisu, czyli do „smykowej” sesji, która nie wiedzieć czemu wzbudza tyle kontrowersji.
Konkurs ogłoszony na fb, więc dostępny dla każdego posiadającego profil. Z tego co wiem, zgłoszenia liczone były w tysiącach, tak, w tysiącach. Wystarczyła naprawdę niewielka liczba głosów, żeby wejść do finału – zaledwie 30 – a później to już wszystko w rękach szacownego jury ;) I co się okazuje. Po ogłoszeniu wyników szum i lament, bo „powygrywały dzieci z agencji”, bo „to wszystko było ustawione” i „nie fair” ??????? Czytam i nie wierzę. Jakie ma znaczenie to czy jakieś dziecko jest zapisane do jakiejś agencji czy nie? Co to za różnica? Naszą agencje dopiero dziś poinformowałam o tym, ze Pola miała taką sesję. Nie rozumiem tych dziwnych komentarzy i doszukiwania się drugiego dna tam, gdzie go nie ma. Na sesji poznałyśmy dzieci, które przyjechały z całej Polski i z agencjami nie mają nic wspólnego, a nawet gdyby miały – tak jak my –to czy to dyskwalifikuje je/nas z udziału w konkursie?

To tyle z takich mniej przyjemnych bo co do samej sesji to było świetnie! Bardzo profesjonalnie, świetne ubranka – naprawdę fajna kolekcja – jak tylko pokaże się w sklepach na pewno skuszę się na kilka rzeczy dla moich dziewczynek. Bardzo chciałabym pokazać Wam zdjęcia z sesji, ale na razie nie mogę :( Wiadomo, pierwszeństwo w ich publikacji ma Smyk.
Pola jak zwykle nawiązała kilka nowych znajomości i wygłupom w studio nie było końca i gdyby nie fakt, ze czekał nas casting do pokazu na Warsaw Fashion Street z chęcią zostałybyśmy tam dłużej i poobserwowały jak pracują inne dzieci. Na koniec Pola dostała kartę podarunkową, która natychmiast rzuciła w kąt i misia, Szaraczka – tak go nazwała – z którym od wczoraj właściwie nie rozstaje się.

No tak później były casting i przymiarki do pokazu, a po przymiarkach obiecane lody i kąpiel w fontannie z castingową przyjaciółką Nikolą  Do pokazu nie możemy się już doczekać. A każda z nas z innego powodu.
Pola bo:
będzie Nikola,
będą się wygłupiać
i później pójdą na lody.
Ja bo:
jestem ciekawa nowej marki którą dziewczynki będę prezentować - Liczi
jestem ciekawa stroju Poli bo na moje pytanie w czym ona będzie szła powiedziała mi tak: w takiej ślicznej bluzce (tu nastąpił opis bluzki) i kozakach. ??? i co dalej? No już Ci powiedziałam. No a na tyłku co będziesz miała? Nic. Stąd moje ciekawość ;)
A i powiem Wam jeszcze, że uszyta przeze mnie bluzeczka, w której wczoraj paradowała Pola (czarna z okienkiem na plecach) wzbudzała bardzo duże zainteresowanie, a po informacji, ze jest to mój „wyrób” jeszcze większe uznanie :)
Miło.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz