12.07.2013

TĘDY IDĄ TRENDY - SESJA /przeniesiony/W ciągu kilku ostatnich dni, kiedy zaglądałam na allegro moim oczom ukazywał się jakże piękny widok! Za każdym razem mega niespodzianka, wywołująca szeroki uśmiech na mojej twarzy.  Moja laleczka. Jedno z tych zdjęć jest moim ulubionym zdjęciem z całej sesji robionej dla allegro – to zdjęcie w płaszczyku. Wszystko co Pola na nim ma na sobie strasznie mi się podoba i chciałabym żeby miała taki sam zestaw w domu.
Przede wszystkim zakochałam się w koszuli dżinsowej, która wystaje spod płaszczyka, a zakochałam się w niej tak bardzo, ze następnego dnia pobiegłam do H&M-u i kupiłam jej ją. Jest świetna i świetnie do wszystkiego pasuje, a żeby to udowodnić, poświęcę jej kolejny wpis. I tylko jej. A! I ta torebeczka morelowa!!!! Cudeńko! A co do płaszczyka, to też nosiałam się z zamiarem zakupienia podobnego, ale ostatecznie przegrał on z zakupioną dziś fantastyczną ramoneską!

Ale wracając do tego co dzisiaj. Cieszę się, kiedy widzę takie fajne zdjęcia, będące efektem „pracy” mojego dziecka – pracy w cudzysłowiu, bo więcej w tej pracy było zabawy niż pracy, ale przecież o to  właśnie chodzi! A pamiętam, że jej udział w tym projekcie stał pod wielkim znakiem zapytania, bo Pola właśnie wtedy straciła jedynki górne!( które do dziś jej nie wyrosły, no dobra, jedna wyrosła, ale drugiej to nawet nie widać).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz