12.07.2013

NEONÓWKA (przeniesiony)

Moja Neonówka!

Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedykolwiek, którekolwiek moje dziecko (brzmi to jak bym miała ich co najmniej pięcioro ;) ) ubiorę w takie kolory! Od maleńkiego wystrzegałyśmy się różowego – nie to, że go jakoś wyjątkowo nie lubimy – po prostu nie lubię tego podziału: dziewczynki – różowy, chłopcy – niebieski i jakoś nie zachwycają mnie dziewczynki ubrane w różowe dresiki, w różowych czapeczkach i bucikach na różowych rowerkach. Moje dzieci - wszystkie ;) – zawsze miały ubrania w kolorach szarości, beżów, nigdy nie stroniłam od czarnego, ba! Ja bardzo lubię czarne ubrania dziecięce. A ich ulubiony po dziś dzień motyw występujący na odzieży to czaszka, tak właśnie czaszka. Tak to wygląda u nas, ale różową wizytowa sukienkę też Pola ma – żeby nie było.


Tak czy inaczej przeglądając kolorową prasę, patrząc na wystawy sklepowe nie trudno się zorientować, co aktualnie jest najbardziej na czasie. Wszystko co ma intensywny, jaskrawy, po prostu neonowy kolor. Ja na te pomarańczowe spodnie natknęłam się w KappAhlu. Strasznie mi przypadły do gustu więc kupiłam dla moich dzieci – wszystkich ;) Tego dnia, w tym samym sklepie oglądałam też bluzę którą Pola ma na zdjęciach. Moja pierwsza myśl była tak – „szkoda że nie ma innego koloru …. taki różowy odpada”.

Była to ostatnia sztuka.

Oczywiście nie kupiłam jej.

Oczywiście pół nocy nie spałam, żałując że jej nie kupiłam.

Oczywiści na drugi dzień skoro świt jechałam do sklepu z nadzieją, ze nikt jej nie kupił.

Oczywiście miałam farta, bo buza na mnie czekała.

A czemu oczywiście?

Bo mi takie sytuacje bardzo często się zdarzają ;)


I wiecie co?

Ta bluza jest Poli i moją ulubioną bluzą. Strasznie mi się Pola w niej podoba. Zazwyczaj nie łączymy jej w ten sposób (takie jaskrawe kolory wolę zestawić z jakimś spokojnym kolorem – zazwyczaj białym, czarnym) ale tym razem – podążając za trendami ;) - postanowiłyśmy zaszaleć. No i efekt jaki jest, sami oceńcie. Nam się szalenie podoba – czym sama jestem troszkę zaskoczona.
koszulka - Next
spodnie - KappAhl
bluza - KappAhl
buty - Converse
okulary - C&A
spinki - smyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz